Oferta pracy

Mechanik Utrzymania Ruchu

Ecol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Serwis maszyn i urządzeń technologicznych (łożyska, rolki, przekładnie)

  • Serwis układów hydraulicznych i pneumatycznych

  • Przegląd linii produkcyjnej (ciśnienie cieczy, temperatura, poziom, wydajność, stan techniczny maszyn i urządzeń)

  • Usuwanie awarii

  • Serwis smarowniczy maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu

  • Umiejętność czytania i analizowania schematów pneumatycznych i hydraulicznych

  • Mile widziane uprawnienia G1, G2, G3

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zdolności manualne i szybkość w działaniu

  • Samodzielność i operatywność w działaniu

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Praca w systemie jednozmianowym

  • Wsparcie doświadczonego pracownika na etapie szkolenia wstępnego

  • Pracę w nowoczesnym parku maszynowym

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Finansowanie szkoleń i rozwoju pracowników

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie NNW oraz dobrowolne ubezpieczenie na życie

  • Dostęp do pracowniczego programu emerytalnego

  • Kartę MultiSport

  • Pakiet socjalny: dla pracowników premie świąteczne, nieoprocentowane pożyczki, dla dzieci pracowników wyprawka szkolna, Mikołajki, dofinansowanie do wypoczynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Proponujemy pracę w prężnie działającej i dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku. Pragniemy ciągle rozwijać swoją ofertę produktów i usług, aby stać się widocznym liderem sektora usług dla przemysłu.

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników.

Dołączając do zespołu będziesz wykonywał prace związane z usługami serwisu smarowniczego na terenie zakładów naszych kontrahentów.

ZOSTAŃ PRACOWNIKIEM NASZEGO SERWISU