Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Utrzymania Ruchu

"PROTAN POLSKA" sp. z o.o.

7 0008 000 brutto / mies.

Czereśniowa 17A

Dębno (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie napraw maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki hydrauliki oraz pneumatyki

  • wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń

  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do realizacji prac

  • prowadzenie dokumentacji związanej z naprawami i przeglądami maszyn i urządzeń

  • planowanie remontów i przeglądów maszyn produkcyjnych

  • kontrola i uzupełnianie dokumentacji technicznej

  • współpraca z firmami serwisowymi w zakresie mechaniki, pneumatyki, hydrauliki

  • monitorowanie pracy maszyn produkcyjnych, usuwanie awarii i analizowanie ich przyczyn

  • instalowanie, wdrażanie i relokacje maszyn oraz urządzeń produkcyjnych

Nasze wymagania

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość oprogramowania MS Office

  • umiejętności mechaniczne, ślusarskie

  • znajomość zagadnień, z mechaniki, hydrauliki, pneumatyki

  • znajomość procesu wytłaczania będzie dodatkowym atutem

  • znajomość narzędzi lean manufacturing

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • dodatkowe świadczenia w ramach bogatego pakietu socjalnego dla pracowników i ich dzieci

  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego

  • nowe wyzwania i możliwości rozwoju