Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik utrzymania ruchu

  • Dobre Miasto, Mrągowo, Olsztyn, Ostróda, Stawiguda (pow. olsztyński), Gietrzwałd (pow. olsztyński), Olsztynek, warmińsko-mazurskie
  • Olsztyn, Wilimowo 2, 11-041 Wilimowo, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 02.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem, firma produkcyjna NICZUK Spółka jawna działająca ponad 60 lat w branży instalacyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Olsztyn / Wilmowo
    nr.ref.:NUR/M/08/2019

    Jakie będą Twoje obowiązki:

    • monitorowanie i odpowiedzialność za sprawność maszyn pod kątem mechanicznym, pneumatycznym oraz hydrauliki siłowej,
    • przeglądy, konserwacja, remonty oraz usuwanie awarii maszyn,
    • diagnostyka przyczyn usterek i awarii,
    • modernizowanie maszyn pod kątem dostosowania do wymagań przepisów BHP oraz zwiększenia produktywności,
    • drobne prace techniczne na terenie zakładu.

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    • wykształcenia średnie/zawodowe o profilu technicznym,
    • wiedzy i doświadczenia z zakresu mechaniki, hydrauliki siłowej i pneumatyki,
    • umiejętności czytania schematów technicznych maszyn,
    • dodatkowym atutem będzie świadectwo kwalifikacji SEP, grupa G1, kat. E do 1kV oraz świadectwo kwalifikacji grupy 2 kat. E dla sprężarek o mocy większej niż 20kW oraz instalacji sprężonego powietrza,
    • mile widziana wiedza z zakresu urządzeń do obróbki metali,
    • sumienność, zapał, odpowiedzialność.

    Czego możesz od nas oczekiwać:

    • pracy w młodym, dynamicznym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • umowy o pracę,
    • transparentnych warunków wynagrodzenia, motywacyjnego systemu wynagrodzeń,
    • możliwości rozwoju - finansowanie lub współfinansowanie szkoleń,
    • atrakcyjnych pakietów socjalnych (nagrody roczne -13stki, wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, wyprawki dla dzieci, zajęcia integracyjne dla dzieci),
    • dofinansowanie (do 50%) do biletów do filharmonii i teatru,
    • ubezpieczenia medycznego dla Ciebie jak i całej rodziny,
    • karty benefit,
    • transportu pracowników do siedziby firmy "NICZUK Spółka jawna" w Wilimowie z Olsztyna, Morąga, Szałstr i Boguchwał. Więcej informacji na profilu pracodawcy - Niczuk Spółka Jawna.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W przypadku chęci wzięcia udziału w rekrutacji, do przesyłanych dokumentów konieczne jest dołączenie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym, na stanowisko Mechanik utrzymania ruchu. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).”

    Kandydatów informujemy, że administratorem ich danych osobowych jest NICZUK Spółka jawna w Wilimowie, Wilimowo 2, 11-041 Olsztyn, oraz o przysługujących na podstawie ww. ustawy o ochronie danych osobowych uprawnieniach, a w szczególności o prawie dostępu do swoich danych i prawie ich poprawiania tj. o uprawnieniach wynikających z art. 24 ust. 1 oraz art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych i dobrowolności podania danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, na które aplikuje kandydat, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – także w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

    Kandydatów zainteresowanych także innymi procesami rekrutacyjnymi, prosimy o dołączenie następującej klauzuli (jej przekazanie nie jest niezbędne, aby wziąć udział w rekrutacji):

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym oraz na przetwarzanie moich danych osobowych z związku z przyszłymi rekrutacjami prowadzonymi przez spółkę NICZUK Spółka jawna. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)."