Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Utrzymania Ruchu

KIRCHHOFF POLSKA SP Z O O ODDZIAŁ I W GLIWICACHO firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie w optymalnej sprawności technicznej maszyn i urządzeń (również transportowych) oraz instalacji na terenie zakładu

  • Dokonywanie bieżących napraw oraz okresowych przeglądów maszyn i urządzeń pod względem mechanicznym

  • Monitoring i zgłaszanie zapotrzebowania na zakup części zamiennych

  • Prowadzenie właściwej gospodarki narzędziami, aparaturą i wyposażeniem stanowiska pracy

  • Współpraca z serwisem lub zewnętrznymi firmami serwisowymi

  • Analiza stanu technicznego urządzeń, maszyn, instalacji i budynków

  • Rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji w zakresie utrzymania ruchu

  • Organizacja przeglądów, konserwacji i remontów maszyn

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe (preferowane średnie techniczne)

  • Mile widziane 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu

  • Umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych tj. tokarka, frezarka itp.

  • Znajomość działań naprawczych z zakresu mechaniki i pneumatyki

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego ( wymagane UDT)

  • Uprawnienia do obsługi suwnic

  • Uprawnienia do obsługi podestów ruchomych ( zwyżka)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji wraz z atrakcyjnym pakietem wynagrodzenia

  • Dofinansowanie do stołówki pracowniczej

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie do Karty Multisport

  • Możliwość rozwoju zawodowego, kreowania i wdrażania nowych rozwiązań

KIRCHHOFF POLSKA SP Z O O ODDZIAŁ I W GLIWICACH

KIRCHHOFF Automotive jest partnerem w rozwoju dla branży motoryzacyjnej, produkującym metalowe i hybrydowe złożone zespoły szkieletów strukturalnych nadwozi i podwozi z uwzględnieniem nowoczesnych systemów zabezpieczeń przed skutkami kolizji. Zatrudniając przeszło 9 000 Pracowników działamy jako prężna organizacja na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy