Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Utrzymania Ruchu

jeremias Sp. z o.o.

  • Kokoszki 6, Gniezno
    Gniezno, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Kokoszki 6

Gniezno

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Usuwanie usterek i awarii oraz bieżące naprawy w zakresie mechaniki

  • Prowadzenie przeglądów harmonogramowych i prac konserwacyjnych

  • Prowadzenie okresowych remontów maszyn i urządzeń

  • Wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań poprawiających efektywność pracy maszyn

  • Uczestnictwo w budowie nowych maszyn i urządzeń

  • Praca z maszynami toczącymi i frezującymi

  • Wspieranie współpracowników swoją wiedzą i doświadczeniem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne – preferowane średnie o kierunku : elektromechanik, mechanik, automatyk

  • Doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Wiedzę temacie zagadnień technicznych, umiejętność czytania schematów: elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych itp.

To oferujemy

  • Umowa o pracę na okres próbny na Jeremias lub przez APT (agencja pracy tymczasowa) w zależności od uzgodnień.

  • Naszym pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, kontakt z nowoczesnymi technologiami, pracę z doświadczonym, zaangażowanym zespołem, duże możliwości rozwoju zawodowego, konkurencyjne wynagrodzenie, dodatkowe benefity i niezbędne narzędzia pracy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pikniki rodzinne

NIE CZEKAJ – DOŁĄCZ DO NAS – JUŻ TERAZ ZŁÓŻ SWOJE CV

Grupa Jeremias wiodący europejski producent systemów kominowych.

Przewiń do profilu firmy