Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Utrzymania Ruchu

Jaeger Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Myśliwska 1, Gryfino
    Gryfino, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Jaeger Polska Sp. z o.o.

Myśliwska 1

Gryfino

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym

  • Diagnozowanie usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych

  • Udział w planowaniu przeglądów, konserwacji oraz ich realizacja zgodnie z harmonogramem

  • Wykonywanie prac instalacyjno – montażowych

  • Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych oraz ich modyfikacja

  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie w Dziale Utrzymania Ruch (preferowane w firmie produkcyjnej)

  • Umiejętność usuwania awarii maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • Zdolności organizacyjne, umiejętność analitycznego myślenia pod presją czasu

To oferujemy

  • Nowoczesne, estetyczne i bezpieczne środowisko pracy

  • Innowacyjną pracę na wysokim poziomie technologicznym w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie w ramach międzynarodowej grupy

  • pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku

  • stabilność wynagrodzenia oraz dodatkowe premie zależne od wyników

  • bony pieniężne przyznawane z okazji jubileuszu pracy, Bożego Narodzenia narodzin dziecka etc.

Jaeger Polska Spółka z o.o. należy do Grupy Przedsiębiorstw Jäger, zespołu średniej wielkości dostawców z ponad 1000 pracownikami w placówkach w Polsce, Niemczech, Holandii, USA i Chinach. Jako certyfikowany dostawca dla wszystkich branż przetwórstwa przemysłowego, rozwijamy i dostarczamy części konstrukcyjne ze wszystkich elastycznych i termoplastycznych materiałów.

Przewiń do profilu firmy