Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Utrzymania Ruchu

SARIA Polska sp. z o.o.

  • Karczew (pow. otwocki)

    Karczew (pow. otwocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • bieżące usuwanie awarii maszyn i urządzeń,

  • przeprowadzanie przeglądów maszyn zgodnie z harmonogramem,

  • wprowadzanie działań usprawniających.

Nasze wymagania

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,

  • wykształcenie co najmniej zawodowe, mile widziane średnie techniczne,

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej i silnej pozycji na rynku,

  • pakiet benefitów pozapłacowych obejmujący m.in. fundusz socjalny, opiekę medyczną LUXMED, ubezpieczenie grupowe,

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy i podejmowania ciekawych wyzwań,

  • bezpieczne środowisko pracy i profesjonalną odzież ochronną,

  • indywidualny program wdrożenia pracownila.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Grupa SARIA zatrudniająca blisko 8.000 pracowników w ponad 180 oddziałach w 19 krajach jest jednym z wiodących specjalistów na rynku krajowym i międzynarodowym w dziedzinie przetwarzania produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego oraz żywności, która z różnych względów nie nadaje się do spożycia przez ludzi.

Przewiń do profilu firmy

Do udziału w rekrutacji zapraszamy także kandydatów nie posiadających doświadczenia w pracy na stanowisku mechanika – zapewniany kompleksowe szkolenie.