Oferta pracy

Mechanik Utrzymania Ruchu

Nestlé Polska S.A. O firmie

  • Kargowa, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)

W Nestlé dzięki wiedzy, zaangażowaniu i współpracy naszych specjalistów skutecznie osiągamy wspólne cele. Nasze perspektywy rozwoju oraz atmosfera wsparcia pozwolą Ci realizować się każdego dnia.
Dołącz do nas. Wykorzystaj swoje kompetencje i nasze możliwości, aby zmieniać jutro.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie głównie odpowiedzialna za zapewnienie ciągłości pracy wydziałów produkcyjnych i pomocniczych w zakresie dostarczania mediów o odpowiednich parametrach (woda; ciepło w postaci pary, wody grzewczej, wody lodowej; sprężonego powietrza), eksploatacji i konserwacji urządzeń elektroenergetycznych.

Dołącz do Nestle jeżeli:

  • posiadasz wykształcenie techniczne (mechanika, energetyka, elektromechanika),
  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiesz czytać i analizować rysunki techniczne, schematy szaf i rozdzielnic elektrycznych,
  • umiesz przeprowadzać diagnostykę błędów układów napędowych i sterujących (mile widziane),
  • masz podstawową wiedzę z zakresu pneumatyki i systemów sterowania maszyn,
  • umiesz obsługiwać komputer (MS Office: Word, Excel, Outlook; mile widziany SAP),
  • jesteś zaangażowany i lubisz aktywną pracę w zespole,
  • jesteś gotowy do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji,
  • jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane uprawnienia elektryczne, energetyczne oraz gazowe z zakresu eksploatacji (E1, E2, E3).

Co możemy Ci zaoferować?

  • Umowa
    o pracę
    Bezpieczeństwo zatrudnienia
  • Opieka
    medyczna
    Zdrowie
    cały rok
  • Fundusz socjalny (Multisport, dofinansowanie urlopu)
    Czas dla siebie
  • Fundusz
    emerytalny
    Zabezpieczenie przyszłości
  • Budowanie
    doświadczenia
    Odpowiedzialne
    projekty i zadania

Jeśli powyższy opis Cię zainteresował nie zwlekaj i wyślij do nas swoje zgłoszenie klikając przycisk Aplikuj. Czekamy na Twoje zgłoszenie. Zapraszamy również do aplikowania poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.nestle.pl w zakładce kariera. Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne