Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Utrzymania Ruchu

  • Korfantów, opolskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 2019-04-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Korfantów
    Nr ref:(MR/04/19)

    Opis stanowiska:

    • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych.
    • Organizacja przeglądów, konserwacji i remontów maszyn.
    • Rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji w zakresie utrzymania ruchu.
    • Analiza stanu technicznego urządzeń, maszyn, instalacji i budynków.
    • Współpraca z serwisem lub zewnętrznymi firmami serwisowymi.
    • Prowadzenie pełnej dokumentacji z podejmowanych działań.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki.
    • Umiejętność analitycznego myślenia.
    • Umiejętność podejmowania decyzji w trudnych sytuacjach.
    • Mile widziane uprawnienia elektryczne E1 do 1kV, E2, E 3
    • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych typu wiertarka, szlifierka kątowa,
      narzędzia pomiarowe

    Oferujemy:

    • Atrakcyjny system wynagrodzeń.
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Możliwość pracy "od zaraz"
    • Pracę w systemie II zmianowym.

    Dodatkowe informacje:

    • tel:  +48 539 549 417
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.