Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik utrzymania ruchu

MEGAN S.C. ARTUR WOLSKI, DARIUSZ WOLSKI, PAWEŁ SOBOLEWSKI

3 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Kazimierza Chałupnika 14

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ruchu produkcyjnego

  • Bieżąca naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń

  • Udział w konstrukcji nowych maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • Mobilność (możliwe wizyty w drugiej siedzibie firmy w Niepołomicach)

  • Wiedza i zdolności mechaniczne

  • Wiedza i zdolności elektryczne

  • Punktualność

  • Sumienność i rzetelność

To oferujemy

Firma oferuję pracę w godzinach 7.00-15.00 (w okresie wiosna-lato). W okresie jesienno zimowym możliwa praca od 12.00 do 20.00 . Na pierwszy miesiąc pracy (okres próbny) oferujemy umowę zlecenie (wynagrodzenie 3000 zł netto), po 1 miesiącu umowa o pracę( możliwość negocjacji wynagrodzenia). Możliwe dodatkowo płatne nadgodziny. Preferowany kontakt telefoniczny pod nr. 602 130 953 od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15.

O nas

Firma zajmuje się produkcją roślinnych pokarmów dla zwierząt (gryzonie, ptaki)