Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Utrzymania Ruchu

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Miejsce pracy: Kraków, ul. Obrońców Modlina 11

    Zakres obowiązków:

    • udział w realizacji zadań wynikających z przeglądów prewencyjnych maszyn oraz w remontach
       i przeglądach,
    • diagnozowanie i usuwanie usterek technicznych, odszukiwanie przyczyn źródłowych problemów technicznych maszyn.

    Poszukiwane kompetencje:

    • duże zdolności manualne, pasja w kierunku majsterkowania, umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
    • wykształcenie o kierunku technicznym (mile widziane mechaniczne),
    • doświadczenie przy naprawie maszyn/urządzeń będzie dodatkowym atutem,
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym ciągłym (pełna dyspozycyjność czasowa – warunek konieczny),
    • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
    • pożądana umiejętność obsługi komputera,
    • duża samodzielność w działaniu, zaangażowanie oraz wysoka samodyscyplina,
    • umiejętność dobrej współpracy w zespole.

    Jeśli jesteś pasjonatem mechaniki, masz smykałkę techniczną oraz lubisz rozwiązywać skomplikowane problemy techniczne - ta praca jest dla Ciebie!

    Oferujemy:

    • pracę w renomowanej firmie dla kandydatów z bardzo dużym doświadczeniem, jak i dla zaangażowanych absolwentów, którym dajemy szansę rozpoczęcia ścieżki zawodowej,
    • stabilne zatrudnienie,
    • szkolenie i możliwość poznawania nowoczesnych i wysoce zaawansowanych systemów technicznych i technologicznych,
    • możliwość uczestniczenia w ciekawych i ambitnych projektach technicznych i technologicznych,
    • pracę w przyjaznym, otwartym zespole,
    • rozbudowany pakiet świadczeń i doskonałe zaplecze socjalne w miejscu pracy, w tym m. in.:
      • prywatną opiekę medyczną,
      • ubezpieczenie na życie i NNW,
      • dofinansowanie do posiłków, zajęć sportowych.
      • busy pracownicze na wybranych trasach.

    Stawiamy na ludzi, którzy chcą wykonywać swój zawód lub dopiero się go uczyć. LSC Communications to firma, która daje szansę na rozwój.

    Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie
    poprzez przycisk Aplikuj teraz.

    Dziękujemy wszystkim Kandydat(k)om za zainteresowanie pracą w LSC Communications
    oraz uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi osobami.
    bottom