Logo Pracuj.pl

Mechanik utrzymania ruchu

Solvera Gawel Tehnology S.AO firmie

  • Łąka (pow. rzeszowski)
    Łąka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące rozwiązywanie awarii maszyn i urządzeń
  • Zapewnianie sprawności technicznej maszyn
  • Przeprowadzanie przeglądów i konserwacji zgodnie z harmonogramem
  • Regeneracja i dorabianie części zamiennych
  • Prowadzenie rejestru konserwacji i napraw w systemie informatycznym EDOCS

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w zakresie mechaniki
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku mechanika utrzymania ruchu
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu mechaniki maszyn, pneumatyki, hydrauliki
  • Sprawne posługiwanie się dokumentacją i rysunkiem technicznym
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • Samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność za powierzone mienie

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe: wynagrodzenie oraz premie kwartalne
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Szkolenia podnoszące kompetencje
  • Pracę w systemie trzyzmianowym
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • Dofinansowanie do obiadów stołówki firmowej
  • Kartę Multisport

Mechanik utrzymania ruchu, Łąka (pow. rzeszowski)