Oferta pracy

Mechanik Utrzymania Ruchu

Wienerberger Ceramika Budowlana sp. z o.o

5 0006 500 brutto / mies.
  • Legnica

    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ciągłości ruchu maszyn w zakładzie produkcyjnym

  • bieżące usuwanie awarii

  • bieżące uzgadnianie planowanych prac remontowych z Kierownikiem Produkcji lub z Kierownikiem Zakładu - z uwzględnieniem planów produkcyjnych

  • prowadzenie bezpośredniego nadzoru nad bieżącymi pracami remontowymi wykonywanymi przez służby utrzymania ruchu zakładu i firmy zewnętrzne

  • zapewnienie bezpieczeństwa ludzi i środowiska pracy

  • planowanie i podejmowanie działań prewencyjnych zapobiegających awariom

  • weryfikowanie i monitoring prowadzonych przeglądów cyklicznych i konserwacji maszyn przez pracowników (przy pomocy programu SAP PM)

  • zapewnienie niezbędnego zapasu części zamiennych nowych oraz regenerowanych dla zabezpieczenia ciągłości produkcji

  • zarządzanie gospodarką części zamiennych, dbanie o optymalny stan zapasów

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne

  • znajomość zasad budowy, konserwacji i eksploatacji maszyn

  • znajomość mechaniki, pneumatyki i hydrauliki

  • umiejętności naprawy maszyn, urządzeń i instalacji przemysłowych

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel)

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • znajomość AutoCAD

To oferujemy

  • Zatrudnienie od zaraz na umowę o pracę w zakładzie produkcyjnym pod Legnicą - Ceramiczna 1, 59- 216 Kunice

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego (10% premia miesięczna)

  • System pracy: od poniedziałku do piątku na pierwszą zmianę

  • Raportowanie: bezpośrednio do Kierownika UR

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Wienerberger to wiodący na świecie producent pustaków ceramicznych oraz lider w branży cegieł elewacyjnych i dachówek ceramicznych w Europie. Firma dostarcza kompleksowe rozwiązania dla budownictwa i infrastruktury, pozwalające na prowadzenie inwestycji w sposób zgodny z najwyższymi światowymi standardami. Wienerberger w Polsce towarzyszy budującym inwestorom od prawie 25 lat. Ceramiczne pustaki Porotherm, dachówki ceramiczne Koramic oraz cegły klinkierowe Terca to połączenie tradycji z nowoczesnymi technologiami, dzięki którym Wienerberger pozostaje liderem jakości i innowacji.

Przewiń do profilu firmy