Logo Pracuj.pl

Mechanik utrzymania ruchu

Konex Sp. z o.o.O firmie

Konex Sp. z o.o.

Chłopska 5/9

Bałuty

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie niezawodnego działania maszyn produkcyjnych (wtryskarki, automaty montażowe)
  • Reagowanie na bieżące awarie: diagnozowanie usterek oraz dokonywanie napraw
  • Prowadzenie prac prewencyjnych: monitorowanie stanu technicznego, konserwacja, przegląd i remont maszyn
  • Rozruch i przygotowanie maszyn do bezawaryjnego działania
  • Przezbrajanie maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Obsługa maszyn warsztatowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (mechaniczne lub pokrewne)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (jesteśmy również otwarci na ambitne osoby bez doświadczenia)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycja na rynku
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie – umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Kompleksowe przeszkolenie,
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,
  • Możliwość skorzystania z kart multisport
  • Możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie

KONEX Sp. z o.o. – jesteśmy polskim producentem wyrobów AGD z tworzyw sztucznych o międzynarodowym zasięgu działania z 30 – letnią tradycją.

Aby wziąć udział w rekrutacji, prosimy o przesłanie swojego CV.

Informujemy, że skonstatujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Mechanik utrzymania ruchu, Chłopska 5/9, Bałuty, Łódź