Ta oferta pracy jest nieaktualna od 148 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Utrzymania Ruchu

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Printor Sp. z o.o. jest dostawcą kompleksowych usług w zakresie produkcji elektroniki. Podstawą działalności firmy jest produkcja obwodów drukowanych oraz montaż elektroniczny. Więcej informacji dotyczących naszej firmy możecie Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej: www.printor.pl.

    Poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Wymiar czasu pracy: Pełny etat
    Miejsce pracy: Łódź

    Zadania:

    • wykonywanie bieżących i okresowych napraw, konserwacji i remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • usuwanie awarii mechanicznych/elektrycznych w celu zapewnienia ciągłości produkcji
    • uczestniczenie w projektach usprawniających proces produkcyjny
    • kontrolowanie stanu i zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne do maszyn i urządzeń na wyznaczonym obszarze
    • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami

    Oczekiwania:

    • wykształcenie techniczne
    • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu
    • znajomość podstaw w zakresie eksploatacji maszyn
    • umiejętność logicznego myślenia
    • umiejętność komunikowania się
    • sumienność i systematyczność
    • kreatywność w działaniu
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Praca w trybie jednozmianowym
    • Dofinansowanie do kart sportowych
    • Pracę w miłej atmosferze
    • Dofinansowanie do opieka medycznej
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Premie półroczne
    Pisemne oferty, zawierające CV oraz deklarację: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie
    i przechowywanie moich danych przez firmę Printor Sp. z o.o., w związku z prowadzonymi rekrutacjami” prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania wraz z numerem referencyjnym MUT/2018/04 w temacie.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.