Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mechanik Utrzymania Ruchu Magazynu Automatycznego

Żabka Polska

  • Małopole (pow. wołomiński)

    Małopole (pow. wołomiński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracą magazynu automatycznego pod kątem mechaniki

  • Przeprowadzanie prac prewencyjnych

  • Przeprowadzanie prac remontowych planowanych

  • Rozwiązywanie awarii magazynu automatycznego

  • Wdrażanie i realizacja modernizacji magazynu automatycznego

  • Bieżące naprawy, konserwacje

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenia pracy w automatyce logistycznej/logistyce

  • Doświadczenie z systemami automatyki logistycznej

  • Wykształcenie techniczne

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Uprawnienia SEP minimum do 1kV

  • Praca na wysokości (brak przeciwwskazań)

  • Zaangażowanie, komunikatywność

Mile widziane

  • Umiejętność spawania

  • Umiejętność wykonywania prac tokarskich

  • Znajomość AutoCad lub podobne

  • Uprawnienia na wózek widłowy

To oferujemy

  • Rozwój w convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej

  • Pracę w nowoczesnym centrum logistycznym w nowych technologiach

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie

  • Podnoszenie kwalifikacji: zniżki na studia, awanse i rekrutacje wewnętrzne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce