Ta oferta pracy jest nieaktualna od 122 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik utrzymania ruchu maszyn i urządzeń szwalniczych

  • Poznań, Czapury (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-01-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Nafira Sp. z o.o. należąca do holenderskiego holdingu contentgordijnen.nl, działająca od 20 lat w Polsce, w branży szycia zasłon i firan poszukuje pracownika do zespołu.

    Dołącz do nas na stanowisko:
    (z możliwością przyuczenia zawodu)
    Miejsce pracy: Czapury k. Poznania (rejon Starołęki)

    OPIS STANIOWISKA:

    Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń szwalniczych oraz naprawa i serwisowanie maszyn związanych z profilem firmy.

    ZADANIA:

    • wykonywanie przeglądów i napraw maszyn i urządzeń szwalniczych
    • czyszczenie i konserwacja sprzętu
    • uruchamianie maszyn
    • przeprowadzanie szkoleń w zakresie obsługi

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie min. zawodowe o profilu mechanicznym, elektromechanicznym lub pokrewnym
    • mile widziany absolwent szkoły
    • ogólna wiedza o budowie maszyn
    • umiejętność czytania rysunku technicznego
    • prawo jazdy kat. B
    • mile widziana znajomość j. angielskiego

    OFERUJEMY:

    • umowa o prace na pełen etat
    • praca jednozmianowa od pon. do pt.
    • szkolenie branżowe
    • możliwość zdobycia dodatkowych kursów i uprawnień
    • pakiet socjalny- ubezpieczenie w Nationale Nederlanden i w Certus

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli :”Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”