Ta oferta pracy jest nieaktualna od 142 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Utrzymania Ruchu

  • Niepołomice, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem firma Bell Polska Sp. z o.o. należąca do szwajcarskiej grupy
    Bell Food Group poszukuje do zakładu w Niepołomicach osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Niepołomice

    Opis stanowiska:

    • Zabezpieczenie ciągłości produkcji i pełnej sprawności technicznej maszyn oraz urządzeń produkcyjnych
    • Usuwanie awarii i usterek
    • Konserwacja i przegląd maszyn i urządzeń

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne o kierunku: mechanik, elektromechanik
    • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę
    • Prywatna opieka medyczna
    • Bony i paczki świąteczne
    • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Kontakt: 609 444 187 lub 12 281 01 93,
    Adres: ul. Mokra 11, 32-005 Niepołomice

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 R. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ).

    Informujemy, że Administratorem danych jest Bell Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Niepołomicach, przy ul. Mokrej 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.