Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mechanik Utrzymania Ruchu

Graphic West Poland Sp. z o.o.O firmie

Graphic West Poland Sp. z o.o.

Młynarska 1A

Nowogard

Graphic West Poland Sp. z o.o. to polski oddział firmy Graphic West International. Firma jest międzynarodowym dostawcą opakowań kartonowych dla przemysłu farmaceutycznego. Od lat udowadnia, że ​​innowacje mogą pochodzić z mało prawdopodobnych źródeł.
MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przeprowadzanie zaplanowanej konserwacji zapobiegawczej w odniesieniu do całego wyposażenia obiektu
  • Zapewnianie ciągłości pracy maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym, dążenie do minimalizacji ilości przestojów technicznych
  • Szybkie reagowanie na awarie, komunikacja ze stronami, których dotyczy problem, oraz skuteczne usuwanie usterek
  • Realizacja zadań w ramach technicznych projektów optymalizacyjnych

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, samodzielnej pracy mechanika w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne lub wyższe techniczne; preferowane kierunki z zakresu elektryki, budowy maszyn
  • Wszechstronne umiejętności z zakresu urządzeń mechanicznych i elektrycznych
  • Wiedza z zakresu: układów elektromechanicznych, instalacji elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych
  • Podstawowe umiejętności z zakresu prac warsztatowych

OFERUJEMY:

  • Przyjemną atmosferę w sympatycznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samodzielność na stanowisku
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Możliwość rozwoju ( szkolenia, poznanie nowego biznesu)
  • Benefity z ZFŚS
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne