Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Utrzymania Ruchu

  • Czosnów (pow. nowodworski), Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Model Opakowania Sp. z o.o. istnieje w Polsce od 20 lat, ale nasza historia sięga 1882 roku.
    Jesteśmy jednym z liderów w branży producentów opakowań z tektury falistej w Polsce i Europie.
    Wytwarzamy opakowania spełniające najsurowsze wymagania rynku, poczynając od tych najprostszych, po najbardziej skomplikowane. Działamy w trzech stale rozwijających się zakładach w Biłgoraju, Czosnowie i Nowej Soli.

    Obecnie zatrudniamy ponad 700 pracowników. Dołącz do nas!

    Do naszego zakładu produkcyjnego w Czosnowie k/Nowego Dworu Mazowieckiego poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki (okolice), Czosnów (pow. nowodworski)

    Zadania:

    • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn
    • usuwanie awarii
    • działania prewencyjne, wykonywanie planowanych przeglądów i konserwacji maszyn
    • udział w projektach związanych z modernizacją parku maszynowego i infrastruktury
    • zgłaszanie sugestii zmian technicznych w maszynach i urządzeniach
    • rejestracja wykonywanych czynności w programie informatycznym

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne
    • ogólna znajomość budowy układów napędowych maszyn przemysłowych napędzanych elektrycznie, pneumatycznie i hydraulicznie
    • podstawowa znajomość zasad rysunku technicznego oraz obróbki skrawaniem
    • gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym
    • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów
    • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja własnej pracy

    Oferujemy:

    • pełne szkolenie, wszystkie niezbędne narzędzia pracy, doświadczony zespół specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy
    • budowanie doświadczenia związanego z pracą w międzynarodowej firmie
    • duże możliwości rozwoju i samorealizacji
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • ciekawą i dynamiczną pracę w miłej atmosferze
    • pakiet sportowy - karta Multisport

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w terminie do 24 listopada 2018r.

    Administratorem danych osobowych jest Model Opakowania Sp. z o.o. ul. Szwajcarska 1 23-400 Biłgoraj. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych ma charakter dobrowolny. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach aplikacyjnych. Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: [email protected], co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Model Opakowania Sp. z o.o danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. wizerunek, zainteresowania).

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Model Opakowania Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.