Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Utrzymania Ruchu

  • Oława, Strzelin, Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 17.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive ulokowanej w Strzelinie, w związku z rozwojem zespołu poszukujemy osoby na stanowisko

    Mechanika Utrzymania Ruchu

    Miejsce pracy: Oława, Strzelin, Wrocław
    AS/AM/0117

    Opis stanowiska:

    • naprawa i modyfikacja elementów hydrauliki siłowej i pneumatyki na  formach wtryskowych
    • realizacja planu przeglądów okresowych maszyn i urządzeń
    • raportowanie działań naprawczych
    • monitorowanie i raportowanie zużytych materiałów i narzędzi
    • współpraca z innymi działami w firmie w zakresie modyfikacji, naprawy maszyn i urządzeń
    • zapewnia funkcjonowania urządzeń zgodnie z zasadami, przepisami BHP oraz obowiązującymi przepisami p.poż przestrzeganie określonych norm technicznych i regulaminu prac

    Oczekiwania:

    • wykształcenie zawodowe/ średnie mechaniczne lub elektromechaniczne
    • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
    • uprawnienia elektryczne eksploatacyjne do 1kV
    • znajomość obsługi urządzeń skrawających (tokarka, frezarka), uprawnienia spawalnicze (spawanie metodą TIG)
    • umiejętność czytania schematów pneumatycznych i hydraulicznych
    • zdolności manualne

    Oferujemy:

    • pracę i rozwój oraz stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, bardzo prężnie rozwijającej się firmie w branży automotive
    • bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, opieka medyczne,)
    • dofinansowanie do dojazdów i posiłków
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl