Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik utrzymania ruchu

URBASER OLSZTYN sp. z o.o.

  • Mariana Bublewicza 6, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Mariana Bublewicza 6

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie rutynowych i zaplanowanych przeglądów technicznych urządzeń i instalacji

  • Kontrola stanu technicznego urządzeń i instalacji

  • Naprawianie i konserwacje całego oprzyrządowania mechanicznego i stałych instalacji w obiekcie

  • Rejestrowanie wydajności urządzeń mechanicznych i instalacji stałych, raportowanie wydajności

  • Identyfikowanie części zamiennych, zgłaszanie zapotrzebowania na te części oraz współpraca z działem zakupów

  • Bieżąca kontrola wszystkich istotnych wymogów bezpieczeństwa w odniesieniu do urządzeń mechanicznych i instalacji stałych w zakładzie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie o profilu mechanicznym – mechanika, budowa pojazdów samochodowych, mechatronika

  • Udokumentowane 2-3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, praktyczna wiedza w zakresie mechaniki

  • Podstawowa znajomość układów i schematów elektrycznych, hydraulicznych, pneumatycznych

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi i czytania rysunku technicznego

  • Gotowość do pracy dwuzmianowej, dyspozycyjność

  • Solidność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Znajomość branży energetycznej będzie dodatkowym atutem

  • Uprawnienia energetyczne grup G1, G2, G3 będą dodatkowym atutem

  • Praca z centralnym systemem zarządzania utrzymaniem ruchu (CMMS) będzie dodatkowym atutem

  • Posiadanie umiejętności spawania: MIG/MAG i TIG będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

  • Ciekawą pracę w nowoczesnej międzynarodowej firmie

  • Stabilność zatrudnienia

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Prywatna opiekę medyczną

O nas