Logo Pracuj.pl

Mechanik Utrzymania Ruchu

Decora S.A.O firmie

  • Orzechowo (pow. wrzesiński)
    Orzechowo (pow. wrzesiński), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział we wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń,
  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn, terminowa realizacja zleceń,
  • usuwanie awarii, przeglądy i konserwacje, aktywna współpraca z innymi działami, nadzór nad zapewnieniem bezpiecznych warunków pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczne umiejętności diagnozowania oraz usuwania usterek maszyn - warunek konieczny,
  • znajomość budowy i działania maszyn wtłaczających,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • dbanie o dobry stan techniczny maszyn,
  • znajomość obsługi komputera MS Office,
  • mile widziana znajomość i doświadczenie we wdrażaniu technik TPM,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • miejsce pracy: Środa Wielkopolska,
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • wynagrodzenie finansowe uwzględniające system premiowy,
  • rozbudowany pakiet benefitów dodatkowych,
  • możliwość rozwoju osobistego (różnorodne szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne),
  • wsparcie ze strony specjalistów.

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM)

Mechanik Utrzymania Ruchu, Orzechowo (pow. wrzesiński)