Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Utrzymania Ruchu

  • Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Maintpartner jest wywodzącym się ze Skandynawii dostawcą usług utrzymania ruchu dla zakładów przemysłowych w regionie Morza Bałtyckiego. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie utrzymywania dostępności procesów produkcyjnych naszych klientów. Nasze usługi świadczymy w oparciu o sprawdzony, efektywny model operacyjny wykorzystujący regionalne centra operacyjne, elastyczne zarządzanie zasobami oraz dobrze zdefiniowany, przejrzysty katalog usług. Dostarczamy skrojone na miarę nowoczesne rozwiązania, które stale doskonalimy i rozwijamy, zapewniając naszym klientom wysoką produktywność oraz efektywność kosztową przy zachowaniu wysokich standardów BHP.

    Ze względu na rozwój swojej działalności na terenie województwa wielkopolskiego poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
    Nr ref: 26/Q1/MECH/OSTR/2018

    Zakres zadań:

    • Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu pod katem mechanicznym
    • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn
    • Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn
    • Raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach

    Profil stanowiska:

    • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie kierunkowe - mechanika
    • Doświadczenie 2 lata na pokrewnym stanowisku
    • Ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn
    • Posługiwanie się rysunkiem technicznym
    • Mile widziane uprawnienia spawalnicze metodą 111 i MIG/MAG
    • Predyspozycje do pracy w zespole
    • Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
    • Dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Praca na stałe
    • Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
    • Bogaty pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, karta Multisport, premie świąteczne, owocowe czwartki
    Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV za pomocą:

    Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do przesyłania swoich aplikacji (CV i list motywacyjny) z nr referencyjnym oraz klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Maintpartner ASI Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym z Maintpartner ASI Sp. z o.o. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."

    Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.