Mechanik Utrzymania Ruchu

Decora S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za: aktywny udział we wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń, utrzymanie ciągłości pracy maszyn, terminową realizację zleceń – usuwanie awarii, przeglądy i konserwacje, aktywną współpracę z innymi działami, nadzór nad zapewnieniem bezpiecznych warunków pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • praktyczne umiejętności diagnozowania oraz usuwania usterek maszyn - warunek konieczny

  • znajomość budowy i działania maszyn wtłaczających

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • dbanie o dobry stan techniczny maszyn

  • znajomość obsługi komputera MS Office

  • mile widziana znajomość i doświadczenie we wdrażaniu technik TPM

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • mile widziane uprawnienia spawalnicze

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • miejsce pracy: Środa Wielkopolska

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju osobistego

Decora S.A.

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM)

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje