Logo Pracuj.pl

Mechanik utrzymania ruchu

Eurosnack S.A.O firmie

  • Psary (pow. będziński), śląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

Eurosnack S.A.

Akacjowa 4

Psary (pow. będziński)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie przeglądów i napraw maszyn oraz urządzeń
  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej, raportów z napraw i przeglądów
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z pracą maszyn
  • Usuwanie i analiza zaistniałych przyczyn awarii
  • Proponowanie udoskonaleń i działań zmierzających do poprawy jakości i ciągłości produkcji
  • Proponowanie zmian, usprawnień w pracy i rozwoju działu
  • Realizacja i wsparcie działań z zakresu BHP
  • Współpraca z innymi Działami

Nasze wymagania

  • Umiejętność diagnozowania i usuwania awarii
  • Gotowość pracy w systemie 3 zmianowym
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Mile widziane

  • 3 letnie doświadczenie zawodowe jako mechanik utrzymania ruchu
  • Doświadczenie w branży spożywczej

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji,
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do realizacji zadań;
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • program rekomendacji pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

EUROSNACK S.A. – producent biszkoptów i chrupek w związku z dynamicznym rozwojem firmy pilnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Technik utrzymania ruchu - Mechank

Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą: www.eurosnack.pl

Mechanik utrzymania ruchu, Akacjowa 4, Psary (pow. będziński)