Logo Pracuj.pl

Mechanik utrzymania ruchu

FABRYKA MASZYN "POMECH" S.A.O firmie

  • Puck
    Puck, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • konserwacja oraz okresowe przeglądy prewencyjne maszyn i urządzeń,
  • bieżące usuwanie awarii maszyn produkcyjnych,
  • wdrażanie rozwiązań ograniczających przestoje maszyn,
  • modernizacja istniejących maszyn, urządzeń i stanowisk produkcyjnych,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przeglądami urządzeń

Nasze wymagania

  • min. dwuletnie doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu w firmach produkcyjnych
  • mile widziane wykształcenie techniczne – preferowane o profilu elektromechanicznym lub mechanicznym
  • znajomość automatyki, pneumatyki, hydrauliki
  • umiejętność czytania dokumentacji oraz schematów, pneumatycznych i hydraulicznych
  • umiejętność analizowania pracy maszyny i procesów technologicznych
  • samodzielność, inicjatywa, odpowiedzialność
  • Mile widziana umiejętność obsługi tokarki/frezarki

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

FABRYKA MASZYN "POMECH" S.A.

Jesteśmy firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym, zatrudniająca ponad 50 osób. Istniejemy na rynku ponad 70 lat. Produkujemy konstrukcje stalowe, m.in. przemysłowe filtry powietrza, maszyny rolnicze , przenośniki taśmowe itp.

Mechanik utrzymania ruchu, Puck