Oferta pracy

Mechanik utrzymania ruchu

YANGTZE OPTICAL FIBRE AND CABLE (POLAND) SP. z o.o.

  • Opoczyńska 8B, Rawa Mazowiecka
    Rawa Mazowiecka, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Opoczyńska 8B

Rawa Mazowiecka

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Analiza przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych

  • Terminowa realizacja przeglądów i konserwacji

  • Niezwłoczne usuwanie awarii oraz usterek

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku: mechanik maszyn

Mile widziane

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

  • Znajomość układów mechanicznych, hydraulicznych oraz pneumatycznych

  • Uprawnienia UDT w zakresie obsługi suwnic oraz podestów ruchomych (uprawnienia na wózki jezdniowe będą dodatkowym atutem)

To oferujemy

  • Opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Sodexo

  • Możliwość rozwoju w nowo wybudowanej firmie

  • Atrakcyjny system wynagradzania plus możliwe szkolenia

  • Rozwój zawodowy i zdobywanie kolejnych doświadczeń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

Yangtze Optical Fibre and Cable (Poland) Sp. z o. o. (znana również jako „YOFC”) to technologicznie innowacyjne przedsiębiorstwo produkcyjne specjalizujące się w produkcji włókien i kabli światłowodowych. Jest to pierwsza fabryka w Europie światowego lidera produkcji włókien, preform i kabli światłowodowych – firmy Yangtze Optical Fibre and Cable Joint Stock Limited Company z Chin. Produkty YOFC trafiają do ponad 70 krajów na całym świecie. Będąc liderem w dziedzinie transmisji informacji i inteligentnych łączy jako biznes realizujemy misję „Mądre Połączenie Lepsze Życie”.

Przewiń do profilu firmy