Oferta pracy

Mechanik Utrzymania Ruchu

Dalpo Poznań spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

Dalpo Poznań spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Jarzębinowa 4

Rosnowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii i usterek wraz z eliminowaniem ich przyczyn,

  • zapewnienie utrzymania ciągłości pracy i sprawności instalacji oraz maszyn i urządzeń w zakładzie,

  • prowadzenie działań korygujących i zapobiegających w celu redukcji czasu przestojów,

  • wdrażanie modernizacji oraz usprawnień parku maszynowego,

  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn, urządzeń oraz instalacji,

  • prowadzenie prac konserwacyjno-remontowych,

  • wsparcie przy instalacji nowych urządzeń.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe techniczne (mechanika, elektryka, automatyka),

  • doświadczenie w diagnostyce, naprawach, przeglądach, remontach oraz modernizacjach parków maszynowych,

  • osoba, która nie boi się ubrudzić rąk smarem (takie dni zdarzają się dość często),

  • doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej,

  • dobra organizacja pracy i sumienne podchodzenie do wykonywania swoich obowiązków,

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • prawo jazdy kat. B (może się przydać, ponieważ mamy dwa zakłady produkcyjne).

Mile widziane

  • uprawnienia SEP do 1kV

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy od 1 dnia,

  • wynagrodzenie stałe + premię uznaniową + dodatek na dojazd,

  • atrakcyjny pakiet socjalny (w tym prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta multisport, premie świąteczne i wiele więcej),

  • pracę w sympatycznej atmosferze od poniedziałku do piątku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Analiza przesłanych aplikacji

2

Kontakt rekrutera z wybranymi kandydatami

3

Spotkanie w siedzibie

4

Informacja zwrotna

Jesteśmy firmą o charakterze produkcyjnym. Działamy na rynku europejskim od ponad 30 lat. Nieustannie inwestujemy w nowe technologie oraz rozbudowujemy zespół specjalistów współpracujących z naszą Firmą.

Jeżeli szukasz pracy pełnej ambitnych zadań, w której każdy dzień wygląda inaczej i nie boisz się stawić czoła wyzwaniom z zakresu mechaniki maszyn, to wyślij do Nas swoje CV.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy