Oferta pracy

Mechanik Utrzymania Ruchu

Malta-Decor Sp. z o.o.

  • Rudawa (pow. nyski)

    Rudawa (pow. nyski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn

  • utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń pod względem mechanicznym

  • wykonywanie remontów maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii

  • kontrola stanu technicznego wszystkich urządzeń mechanicznych na podległym obszarze

  • prowadzenie książki ruchowej

  • współpraca z serwisami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe mechaniczne

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu

  • dobra znajomość rysunku technicznego

  • wytrwałość, zaangażowanie i dyspozycyjność

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym wraz z pełnieniem dyżurów weekendowych

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę bez okresu próbnego)

  • odpowiednie narzędzia pracy

  • udział w akcjach promujących ekologię

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Przewiń do profilu firmy