Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 19.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Mechanik
    nr ref.: 6907

    Nasz Klient zatrudnia 8,5 tys. pracowników; jest jednym z największych na świecie producentów zespołów napędowych dla samolotów. Nasz Klient rozpoczął swoją działalność w 2008 roku. Nowoczesny zakład produkcyjny wraz z centrum badawczo-rozwojowym zlokalizowany jest w Tajęcinie k. Rzeszowa – stolicy polskiego przemysłu lotniczego. Polski oddział prowadzi prace badawcze, produkcję najwyższej klasy komponentów silników lotniczych, montaż modułów oraz naprawy części układów napędowych.

    Region:
    Rzeszów, podkarpackie

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe średnie techniczne / zawodowe
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • Dobra znajomość rysunku technicznego
    • Znajomość budowy maszyn oraz obrabiarek CNC (szlifierki, tokarki, frezarki, piece próżniowe)
    • Obsługa tokarki, frezarki konwencjonalnej oraz uprawnienia spawacza będą dodatkowym atutem
    • Znajomość budowy układów hydraulicznych, pneumatycznych, smarowniczych
    • Znajomość metodologii diagnostyki maszyn oraz wykonywania prac przeglądowych
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Obowiązki:

    • Mechaniczne naprawy i usuwanie usterek na sterowanych numerycznie maszynach i urządzeniach produkcyjnych
    • Przeprowadzanie analiz słabych punktów i opracowywanie rozwiązań
    • Otwieranie, opracowywanie i zamykanie zleceń na naprawy
    • Tworzenie i nadzorowanie planów konserwacji
    • Efektywne utrzymanie ruchu pod względem technicznym i ekonomicznym w celu zapewnienia wymaganej dyspozycyjności maszyn i urządzeń produkcyjnych

    Oferujemy:

    • Innowacyjność w prestiżowej branży - prowadzimy intensywne prace badawczo - rozwojowe i produkcję w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne
    • Nacisk na współpracę oraz otwartą komunikację
    • Wsparcie finansowe nauki na studiach oraz języków obcych
    • Liczne aktywności w ramach promowania work - life balance
    bottom