Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Utrzymania Ruchu

  • Rzeszów, Rogoźnica (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Pracownik fizyczny
  • 02.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TEREZ
    Performance Polymers

    Your Specialist for
    Oferta Pracy

    TEREZ Performance Polymers jest producentem zaawansowanych tworzyw konstrukcyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego, AGD, E&E oraz produktów konsumenckich. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

    MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

    OBOWIĄZKI:
    • systematyczne przeprowadzanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn, urządzeń produkcyjnych oraz infrastruktury zakładu,
    • diagnostyka, analiza przyczyn występowania usterek oraz wdrażanie działań zapobiegawczych,
    • systematyczna aktualizacja dokumentacji technicznej,
    • podłączanie i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń,
    • czynny udział w projektach modernizacji parku maszynowego,
    • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług, wsparcie procesu zarządzania magazynem części zamiennych,
    • proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu mechaniki i mechatroniki,
    • aktywne i efektywne działanie na rzecz procesu ciągłego doskonalenia w zakresie utrzymania ruchu.

    WYMAGANIA:
    • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (mechanika maszyn / mechatronika lub pokrewne),
    • min. roczne doświadczenie na stanowisku mechanika w zakładzie produkcyjnym,
    • wiedza z zakresu mechaniki maszyn przemysłowych,
    • znajomość nowoczesnych zasad zarządzania procesami produkcyjnymi oraz utrzymaniem ruchu,
    • zdolność diagnozowania przyczyn oraz usuwania awarii maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle, nastawienie na usuwanie przyczyn źródłowych problemów,
    • inicjatywa własna,  przedsiębiorczość, wysoko rozwinięte zdolności organizacji pracy własnej,
    • komunikatywność, nastawienie na pracę w zespole,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • gotowość do pracy zmianowej.

    OFERUJEMY:

    • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • sprawiedliwy i przejrzysty system wynagrodzeń doceniający
      zaangażowanie i posiadane kwalifikacje,
    • środowisko pracy otwarte na potrzeby pracowników,
    • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury
      organizacyjnej firmy,
    • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom