Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik utrzymania ruchu

WISH PHARMA sp. z o.o.

4 0007 000 brutto / mies.
  • Sawa (pow. myślenicki)

    Sawa (pow. myślenicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 6:00-14:00, 7:00-15:00, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie magazynem części zamiennych i produkcyjnych

  • Prowadzenie dokumentacji około maszynowej

  • Kontakt z dostawcami, producentami maszyn oraz serwisami

  • Utrzymanie ciągłości produkcji;

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Prowadzenie procesu produkcyjnego oraz realizacją wskazników produkcyjnych

  • Zapewnienie wysokiej jakości wyrobu gotowego

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych

  • Usuwaniem defektów i awarii

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

  • Rozwiązywaniem problemów mechanicznych na maszynie

  • Udział w projektach mających na celu poprawę funkcjonowania parku maszynowego

  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy i przestrzeganie zasad BHP i GMP

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy,

  • Uczciwość i chęci do pracy

  • Staranność

  • Zainteresowania majsterkowicza

  • Kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane wykształcenie techniczne

  • doświadczenie w pracy na produkcji

  • Aktualna książeczka sanepidu

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Praca w stałych godzinach (6-14, 7-15 lub 8-16)

  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

  • Premia za wkład w rozwój firmy

  • Praca w milej atmosferze,

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

O nas

Firma Wish Group powstała w 2010 roku i zajmuje się produkcja i dystrybucja suplementów diety pod swoim markami.

Zakład produkcyjne mieści się w miejscowości Sawa pod Dobczycami.

Stawiamy na jakość a wszystkie nasze produkty tworzymy z miłości do natury i ludzi.