Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik utrzymania ruchu

EEP Sp. z o.o.

  • Sierakowo (pow. rawicki)

    Sierakowo (pow. rawicki), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłego, prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń w zakresie mechanicznym i pneumatycznym

  • wykonywanie konserwacji maszyn zgodnie z harmonogramem

  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń

  • bieżące wspieranie operatorów maszyn

  • modyfikacje maszyn przy współpracy ze specjalistami z innych zakładów w Niemczech

  • monitorowanie wydajności i sprawności maszyn w fabryce

  • analizowanie i zamawianie mechanicznych części zamiennych do maszyn i innych urządzeń

  • diagnozowanie i identyfikacja awarii i usterek mechanicznych

  • bieżące raportowanie do Kierownika działu

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne – preferowane mechanika, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne

  • praktyczna znajomość zagadnień hydrauliki, pneumatyki oraz układów automatyki

  • znajomość języka angielskiego – mile widziana

  • umiejętność analizy i identyfikacji przyczyn źródłowych usterek

  • umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów

  • zaangażowanie, dokładność

  • nastawienie na współpracę i pracę zespołową

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie na rynku lokalnym

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

  • czynne uczestniczenie w tworzeniu nowego zakładu produkcyjnego

  • pracę w firmie będącej światowym liderem w swojej branży

  • profesjonalne szkolenia w Niemczech

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie 1-zmianowym

  • niezbędne narzędzia pracy

Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że odpowiedź prześlemy mailowo do każdego aplikującego, natomiast skontaktujemy się telefonicznie tylko z wybranymi kandydatami.

Ernst & Engbring GmbH to niemiecka firma z holenderskiej grupy kapitałowej TKH Group, która kontynuuje swój rozwój na rynku polskim. E&E to uznany na arenie międzynarodowej partner ds. rozwoju oraz producent wysokiej jakości kabli specjalnych znajdujących zastosowanie w automatyce, instalacjach, maszynach oraz technice medycznej.

W związku z budową pierwszej fabryki w Polsce, która będzie zlokalizowana w Rawiczu, zapraszamy nowych pracowników, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w zakładzie produkcyjnym i wspólnie z Zarządem firmy stworzyć zgrany zespół i super atmosferę do pracy z nastawieniem na wysoką realizację zadań produkcyjnych przy tworzeniu naszych produktów.

Przewiń do profilu firmy