Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mechanik Utrzymania Ruchu

VESUVIUS POLAND SP. Z O.O.

  • Tyniecka 12, Skawina
    Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:czterobrygadówka
  • Godziny pracy:6:00-14:15, 14:00-22:15, 22:00-6:15
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Tyniecka 12

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie konserwacji urządzeń w obszarze wydziału produkcyjnego

  • wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • nadzorowanie prawidłowej pracy maszyn

  • spawanie

  • diagnoza usterek i prowadzenie działań zapobiegawczych

  • realizacja przeglądów bieżących i okresowych

  • monitoring, zgłaszanie zapotrzebowania i poszukiwanie części zamiennych

  • prowadzenie dokumentacji technicznej

  • raportowanie wykonywanych prac w systemie elektronicznym

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika w firmie produkcyjnej

  • gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym (4 noce, 2 dni wolnego; 4 popołudniówki, 1 dzień wolnego; 4 ranki, 1 dzień wolnego)

  • znajomość rysunku technicznego

  • praktyczna wiedza z zakresu mechaniki

Mile widziane

  • uprawnienia spawalnicze

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia)

  • godziny nadliczbowe i weekendy extra płatne 100%

  • dodatek za pracę w nocy 20% od stawki osobistej

  • nagrody za pomysły pracownicze (program MORE)

  • nagrody kwartalne i nagrody jubileuszowe

  • system wyróżnień za pracę zgodnie z wartościami firmy

  • dodatki: kartę multisport, opiekę medyczną na terenie firmy

  • kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje (np. UDT, SEP)

  • pakiety socjalne

  • pyszny ciepły posiłek

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa online lub telefoniczna z przedstawicielem działu HR

2

Spotkanie w firmie z Mistrzem Utrzymania Ruchu

VESUVIUS POLAND SP. Z O.O. w Skawinie należy do grupy Vesuvius – światowego lidera w produkcji, sprzedaży i projektowaniu wysokogatunkowej ceramiki i materiałów ogniotrwałych dla wymagających zastosowań przemysłowych. Jesteśmy obecni na sześciu kontynentach. Wpływamy na rozwój międzynarodowych procesów produkcji stali i odlewnictwa za pomocą nowych technologii.

Przewiń do profilu firmy