Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Mechanik Utrzymania Ruchu

Paula Fish Sp. J.O firmie

  • Słupsk

    Słupsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania pracy maszyn linii produkcyjnej przetwórstwa rybnego,

  • rozwiązywanie problemów związanych z utrzymaniem ruchu,

  • planowanie i wykonanie konserwacji prewencyjnej urządzeń i maszyn,

  • dbałość o powierzone na stanowisku pracy maszyny, urządzenia oraz sprzęty,

  • zgłaszanie przełożonemu potrzeb zakupu materiałów i części zmiennych,

  • aktywna współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku mechanicznym,

  • umiejętność remontu maszyn do filetowanie ryb typu Baader,

  • wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn, ich funkcjonalności oraz utrzymania i serwisowania

  • znajomość podstawowych zagadnień mechaniki, hydrauliki i pneumatyki i elektryki maszyn produkcyjnych

  • umiejętność diagnozowania przyczyn usterek i szybkiego reagowania

To oferujemy

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie

  • umowa o pracę na pełen etat

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych zgodnie z planem rozwoju

  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień