Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Utrzymania Ruchu

ANGEL BIO sp. z o.o.O firmie

  • Sokołów (pow. pruszkowski), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Angel Bio Sp. z o.o., firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja przeglądów okresowych zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • Bieżące i prewencyjne utrzymanie ruchu i urządzeń
  • Diagnoza awarii urządzeń i ich bieżące usuwanie
  • Inicjowanie i wdrażanie usprawnień, modyfikacji i modernizacji maszyn produkcyjnych
  • Szkolenie i instruowanie operatorów w celu utrzymania maszyn w dobrym stanie technicznym
  • Wsparcie działu inżynieryjnego w zakresie nowych projektów i inwestycji
  • Współpraca z działem produkcji i wspólne dążenie do osiągania wyników zakładu
  • Raportowanie i dokumentowanie planowanych prac konserwacyjnych i występujących awarii

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego
  • Znajomości i zrozumienia budowy maszyn i urządzeń
  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności, dobrej organizacji pracy, samodzielności
  • Doświadczenia w pracy w szybko zmieniającym się środowisku
  • Ogólnej wiedzy z zakresu elektromechaniki, pneumatyki, hydrauliki siłowej
  • Umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną, rysunkiem technicznym
  • Doświadczenia w dziale utrzymania ruchu lub w dziale technicznym min. 2 lata
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w systemie jednozmianowym (w gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym)
  • Otwarte środowisko pracy zapewniające realny wpływ na kształtowanie kultury organizacyjnej firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego / szkoleń
  • Stabilne zatrudnienie

Ogłoszenie archiwalne