Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik utrzymania ruchu

BAZAN ADAM Przesiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "ARTDAM"

5 5007 000 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:I zmiana 7:00-15:00, II zmiana 15:00-23:00, III zmiana 23:00-7:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

66

Stanowice (pow. oławski)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie technologiczne linii produkcyjnej do uruchomienia

  • ustawienie parametrów maszyn zgodnie ze zleceniem

  • niezbędne prace naprawcze wykonywane w celu utrzymania ciągłości produkcji

  • kontrola i korekta ustawień linii w celu zapewnienia jakości i wydajności produkcji

Nasze wymagania

  • motywacji i zaangażowania w swoją pracę

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy przy obsłudze i przezbrajaniu maszyn

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę stałą

  • przyjazne warunki pracy.

  • możliwość uzyskania premii 600zł

O nas

Firma ARTDAM zajmuje się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych.

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży. Zakład produkcyjny ARTDAM specjalizuje się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych. Produkowane przez nas wyroby mają zastosowanie we wszelkich branżach związanych z produktami trwałymi i sypkimi. Każde produkowane przez nas opakowanie jest projektowane indywidualnie wg wzorów i wymiarów klienta.

Nasi pracownicy to zespół kilkudziesięciu osób, który jest w stanie zapewnić wykonanie zleconej produkcji w krótkim czasie, zapewniając najwyższą jakość produktu. Ponadto, służymy pomocą podczas projektowania opakowań.

Nasza firma oprócz swojej podstawowej działalności jaką jest wytwarzanie opakowań foliowych, zajmuje się także obróbką metali oraz wykonawstwem form dla własnego użytku jak i na specjalne zamówienie klienta.