Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Utrzymania Ruchu

Coroflex Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Ciepłownicza 8

Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń w ciągu technologicznym znajdującym się w zakładzie

  • lokalizowanie uszkodzeń, zabezpieczanie skutków awarii oraz określenie i eliminacja przyczyn

  • usuwanie usterek mechanicznych maszyn i narzędzi produkcyjnych

  • realizacja procesów napraw zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej

  • stałe kontrolowanie procesów oraz bieżąca konserwacja urządzeń zgodnie z planem prewencyjnym

  • prowadzenie dokumentacji związanej z naprawami i przeglądami maszyn oraz urządzeń

  • gospodarowanie częściami zamiennymi

  • współpraca z mistrzami/kierownikami produkcji

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w kierunku mechanicznym

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dokładność podczas wykonywania obowiązków

  • zaangażowanie, motywacja do pracy

  • Mile widziane uprawnienia SEP, obsługa wózków widłowych, obsługa podnośników nożycowych, uprawnienia

  • spawalnicze, obsługa tokarki

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dodatkowe szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • stabilną pracę w nowoczesnej fabryce oraz doświadczonym zespole

  • ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne