Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Utrzymania Ruchu

  • Strzelin, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Multilayer Pipe Company to firma produkcyjna działająca od 20 lat w Pęczu koło Strzelina. Nasze rury instalowane są wewnątrz budynków na całym świecie w systemach ogrzewania, chłodzenia, transportu wody pitnej i sanitarnej.

Już czas pomyśleć o związaniu Twojej przyszłości zawodowej z dynamicznie rozwijającą się firmą
Multilayer Pipe Company Spółka z o.o.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na odpowiedzialne stanowisko w dziale produkcji:

Miejsce pracy: Strzelin

Główne zadania na stanowisku mechanika:

  • bieżący nadzór nad prawidłowym działaniem maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • sprawne identyfikowanie i usuwanie awarii,
  • udział w projektach związanych z uruchomianiem nowych urządzeń bądź rekonfiguracji istniejących,
  • wykonywanie prac prewencyjnych i konserwacyjnych w zakresie mechaniki.

Od idealnego kandydata na to stanowisko wymagamy:

  • doświadczenia w pracy w obszarach montażu, napraw i konserwacji maszyn produkcyjnych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w utrzymania ruchu zautomatyzowanych linii produkcyjnych,
  • praktycznej wiedzy z obszaru automatyki przemysłowej, elektryki, mechaniki i pneumatyki,
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych,
  • umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej,
  • znajomości rysunku technicznego i praktycznej umiejętności tworzenia rysunków technicznych przy użyciu oprogramowania SolidWorks lub AutoCad,
  • uprawnień SEP E1 do 1kV,
  • znajomości oprogramowania MS Office,
  • gotowości do pracy w systemie ciągłym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji klikając przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia lub na adres:

Pęcz 59, 57-100 Strzelin

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się