Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik utrzymania ruchu

M.O.L. ROMGUM ŁAWICKI I SPÓŁKA sp.j.

5 5007 700 brutto / mies.

Klonowa 13

Suchy Las (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych (wtryskarki do gumy i tworzyw sztucznych)

  • wymiana form wtryskowych

  • usuwanie usterek i awarii maszyn oraz bieżące naprawy w zakresie automatyki i elektromechaniki

  • inicjowanie i wdrażanie usprawnień, modyfikacji i modernizacji maszyn produkcyjnych

Nasze wymagania

  • praktyczna wiedza techniczna z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki, automatyki (mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku)

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra komunikatywność

  • odpowiedzialność, obowiązkowość, systematyczność

  • mile widziane uprawnienia SEP E do 1 kV

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju

O nas