Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Utrzymania Ruchu

INCOM POLSKA SP. Z O.O.

  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Kniewska 3/7

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości produkcji oraz prawidłowej pracy maszyn i urządzeń,

  • Przeprowadzanie przeglądów oraz prac konserwacyjnych,

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części maszyn,

  • Wykonywanie zleconych prac warsztatowych,

  • Wykonywanie raportów dotyczących awarii,

  • Współpraca z innymi działami firmy,

  • Przestrzeganie przepisów i zasad BHP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne,

  • Gotowość do pracy w systemie 2 – zmianowym lub 3 – zmianowym,

  • Wiedza z zakresu napraw maszyn i urządzeń,

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej,

  • Komunikatywność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Podstawowa obsługa komputera.

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze Utrzymania Ruchu,

  • Uprawnienia SEP G1 do 1KV,

  • Znajomość maszyn CNC.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Premia motywacyjna do 10%,

  • Praca od poniedziałku do piątku,

  • Praca 2 zmianowa,

  • Bezpłatny transport z centrum do pracy i z pracy,

  • Możliwość rozwoju oraz awansu,

  • Przyjazna atmosfera w pracy,

  • Program poleceń pracowniczych 2000 zł,

  • Pakiet świadczeń socjalnych,

  • Imprezy integracyjne i upominki okazjonalne,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • świętowanie urodzin

  • pikniki rodzinne

  • bezpłatny transport