Ta oferta pracy jest nieaktualna od 88 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik utrzymania ruchu

  • Tarnów, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącym producentem kostki brukowej, betonu komórkowego, płyt tarasowych, systemów kanalizacyjnych oraz systemów murków i ogrodzeń.

    W związku z rozbudową naszego zespołu
    poszukujemy kandydatów na stanowisko
    Miejsce pracy: Tarnów

    Zadania na stanowisku:

    • Wykonywanie bieżących napraw oraz remontów podzespołów maszyn i urządzeń
    • Przeprowadzanie kontroli stanu technicznego maszyn i urządzeń
    • Wykonywanie obróbki metali (w tym spawanie)

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia w pracy związanej z diagnostyką i mechaniką maszyn i urządzeń przemysłowych
    • Doświadczenia w bieżącej konserwacji i naprawie wózków widłowych
    • Doświadczenia w zakresie spawania (np. MIG/MAG, spawanie gazowe)
    • Wykształcenia zawodowego/średniego – preferowane profile techniczne

    Dużym atutem będzie:

    • Umiejętności i doświadczenie w zakresie obsługi tokarki
    • Wiedza i doświadczenie z zakresu obsługi / napraw urządzeń hydrauliki siłowej
    • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
    • Uprawnienia w zakresie obsługi urządzeń transportu bliskiego

    BRUK-BET Sp. Z o.o.

    Posiadamy sieć zakładów produkcyjnych na terenie Polski opartych na nowoczesnej technologii i jakości produkcji. We własnym zakresie projektujemy nasze wyroby łącząc nowoczesne i tradycyjne wzornictwo. Prowadzimy również doradztwo w zakresie aranżacji.

    W tej chwili Firma Bruk-Bet to:

    • 33 lata nieprzerwanej działalności i całkowicie polski kapitał
    • Ponad 1200 Pracowników
    • 12 Zakładów i 32 nowoczesne linie produkcyjne
    • Rozbudowana sieć sprzedaży obejmująca działaniem całą Polskę
    • Ciągły rozwój i kolejne inwestycje

    Pracownicy naszej firmy:

    • Pracują z nowoczesnymi technologiami – Większość naszych linii produkcyjnych to najnowocześniejsze w Polsce ciągi produkcyjne o bardzo dużym stopniu automatyzacji.
    • Rozwijają swoje kompetencje poprzez szkolenia i kursy.
    • Mają jasno wytyczone cele, których realizacja przekłada się na wysokość premii motywacyjnej.
    • Wykazując się zaangażowaniem i umiejętnościami – dostają możliwości rozwoju swojej kariery w Firmie, poprzez awanse poziome i pionowe.
    • Są szanowani i uczciwie traktowani, a za rzetelną pracę Firma odwdzięcza się stabilnością i bezpieczeństwem zatrudnienia.

    Jeżeli chcą Państwo wspólnie z nami rozwijać firmę

    prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk aplikuj na dole ogłoszenia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).