Logo Pracuj.pl

Mechanik Utrzymania Ruchu

Imperial Tobacco Polska S.A.O firmie

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański)
    Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + dodatek zmianowy + trzynasta pensja

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • diagnozowanie oraz usuwanie usterek i awarii na maszynie
  • regulacje, rozruch, a także wykonywanie zaplanowanych konserwacji i przeglądów maszyn

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie o profilu mechanicznym
  • doświadczenie związane z eksploatacją i naprawą maszyn
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczno-ruchową i katalogami części zamiennych
  • umiejętność samodzielnego diagnozowania i usuwania usterek
  • praktyczna znajomość przyrządów pomiarowych
  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz wykonywania szkiców warsztatowych
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dyżury lekarza w biurze
  • program emerytalny
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • firmowa biblioteka
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • premia roczna tzw. "13stka"
  • dofinansowanie do wyżywienia
  • bezpłatny transport pracowniczy

Dojazd

Oferujemy bezpłatny transport autobusami pracowniczymi z Poznania, Kościana i Szamotuł (na każdą zmianę).

Można dojechać do nas również komunikacją miejską - autobusem linii 811 i 821 z pętli autobusowej Ogrody w Poznaniu.

Dla osób zmotoryzowanych dogodny dojazd drogą krajową 92 oraz trasą S11.

Mechanik Utrzymania Ruchu, Tarnowo Podgórne (pow. poznański)