Mechanik Utrzymania Ruchu

  • Bolęcin (pow. chrzanowski), Trzebinia, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-10-18
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2018-11-17)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakład Przetwarzania ZSEiE Biosystem S.A. to zakład zajmujący się demontowaniem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (głównie lodówek, pralek, telewizorów, monitorów, małego AGD). Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w recyklingu, o stabilnej pozycji na rynku, działającą zgodnie z wszelkimi przepisami z zakresu ochrony środowiska. Posiadamy profesjonalną, najnowocześniejsząw Polsce linię do przetwarzania sprzętu chłodniczego oraz małych urządzeń AGD. Nasz zakład usytuowany jest w dogodnej lokalizacji, w pobliżu autostrady A4, w miejscowości Bolęcin, w odległości kilku kilometrów od Chrzanowa i Trzebini.

    POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO
    Miejsce pracy: Trzebinia (okolice), Bolęcin (pow. chrzanowski)

    Opis stanowiska:

    • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń  technologicznych
    • Wykonywanie przeglądów okresowych i prewencyjnych
    • Przezbrajanie maszyn i urządzeń
    • Analiza przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych
    • Konserwacja i naprawa urządzeń infrastruktury zakładu
    • Praca w systemie dwuzmianowym

    Wymagania:

    • Minimum 5 lat pracy na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Motywacyjny system premiowy
    • Ubezpieczenie grupowe na życie
    • Niezbędne szkolenia stanowiskowe
    • Możliwość podniesienia kwalifikacji i awansu
    • Dobre warunki socjalne
    • Pracę w bezpiecznych warunkach
    • Transport dla pracowników na trasie: Krzeszowice - Wola Filipowska - Dulowa - Młoszowa - Trzebinia - Chrzanów - Bolęcin

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.