Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Utrzymania Ruchu

KWANGJIN POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Browarowa 23, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

KWANGJIN POLAND sp. z o.o.

Browarowa 23

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie niezawodności funkcjonowania instalacji automatyki, elektroniki i elektryki na istniejących liniach produkcyjnych, maszynach i urządzeniach

  • Wykonywanie napraw, remontów i modernizacji maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Przeprowadzanie napraw zleconych przez Dział Produkcji

  • Analiza i usuwanie przyczyn i skutków powstałych problemów

  • Realizacja planów napraw, konserwacji i przeglądów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Znajomość podstawowych zagadnień automatyki, elektroniki, pneumatyki

  • Uprawnienia elektroenergetyczne do 1 KV z zakresu eksploatacji i pomiarów urządzeń elektrycznych (możliwość pozyskania uprawnień)

  • Samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu