Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik utrzymania ruchu

WARWIN S.A.

  • Warka

    Warka, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • analiza przyczyn powstawania awarii i wdrażanie działań doskonalących funkcjonowanie maszyn,

  • usuwanie bieżących problemów technicznych,

  • realizacja przeglądów okresowych i remontów maszyn,

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne,

  • doświadczenie w utrzymaniu ruchu maszyn produkcyjnych,

  • dobra znajomość układów mechaniki, hydrauliki i pneumatyki,

  • podstawowa wiedza z obszaru elektryki, elektroniki, sterowników PLC,

  • uprawnienia SEP do 1kV,

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • analityczne myślenie,

  • dokładność,

  • dobra organizacja pracy,

  • komunikatywność,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,

  • interesująca i pełną wyzwań pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

O nas

WARWIN S.A.

Producent zagęszczonych soków owocowych oraz soków NFC, firma o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby ambitnej i chętnej do współpracy na stanowisku: mechanik zmianowy/utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Warka ( 40 min jazdy od Warszawy / Radomia ) Region: mazowieckie