Ta oferta pracy jest nieaktualna od 305 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Utrzymania Ruchu

  • Wola Mrokowska (pow. piaseczyński), Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce w zakresie produkcji i dystrybucji elementów wentylacyjnych
    oraz czołową firmą na Rynku Europejskim.
    W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Lokalizacja: Warszawa (okolice), Wola Mrokowska (pow. piaseczyński)
    (przy trasie E7 Kraków-Warszawa)

    Główne zadania:

    • usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz zapobieganie ich występowaniu
    • prowadzenie przeglądów i napraw prewencyjnych maszyn
    • usprawnianie i optymalizacja funkcjonowania maszyn i urządzeń
    • przygotowywanie maszyn i urządzeń do procesu produkcji
    • współpraca z innymi działami w celu zachowania płynności produkcji

    Wymagania:

    • wykształcenie o profilu mechanicznym, elektrotechnicznym
    • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
    • praktyczna i teoretyczna wiedza na temat funkcjonowania urządzeń i mechanizmów
    • mile widziana znajomość automatyki przemysłowej (sterowniki PLC, roboty przemysłowe)
    • elastyczność i chęć do podejmowania nowych wyzwań
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Oferujemy:

    • doskonalenie kwalifikacji zawodowych
    • stała pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie z branży HVAC specjalizującej się w nowoczesnych systemach wentylacji
    • miłą i przyjazną atmosferę w pracy

    Miejsce pracy: Wola Mrokowska (przy trasie E7 Kraków-Warszawa)

    Zgłoszenia CV prosimy nadsyłać poprzez przycisk:

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).