Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Utrzymania Ruchu

ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o.O firmie

ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Aleja Krakowska 10

Wola Mrokowska (pow. piaseczyński)

Twój zakres obowiązków

  • usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz zapobieganie ich występowaniu,

  • prowadzenie przeglądów i napraw prewencyjnych maszyn,

  • usprawnianie i optymalizacja funkcjonowania maszyn i urządzeń,

  • przygotowywanie maszyn i urządzeń do procesu produkcji,

  • współpraca z innymi działami w celu zachowania płynności produkcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe o specjalizacji mechanika lub elektromechanika,

  • min. dwa lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

  • praktyczna i teoretyczna wiedza na temat funkcjonowania urządzeń i mechanizmów,

  • mile widziana znajomość automatyki przemysłowej,

  • uprawnienia SEP do 1 kV będą dodatkowym atutem,

  • chęć do podejmowania nowych wyzwań,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • doskonalenie kwalifikacji zawodowych

  • stała pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie z branży HVAC specjalizującej się w nowoczesnych systemach wentylacji

  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy

Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce w zakresie produkcji i dystrybucji elementów wentylacyjnych. Swoją ofertę kierujemy głównie do dystrybutorów i firm wykonawczych.

Przewiń do profilu firmy