Logo Pracuj.pl

Mechanik Utrzymania Ruchu

Persan Polska s.a.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Persan Polska s.a.

Krakowska 112/116

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie przeglądów, wykrywanie i usuwania usterek oraz awarii maszyn,
  • Przeprowadzanie napraw i konserwacji maszyn w podległym parku maszynowym,
  • Podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapobiegania awariom maszyn i urządzeń,
  • Raportowanie wykonanych prac,
  • Określanie i dbałość o części zamienne (kontrola stanów, definiowanie potrzeb, zbieranie ofert)
  • Dbanie o dokumentacje techniczną maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (elektryka, mechanika, mechatronika, mechanika precyzyjna i pokrewne)
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki. Mile widziane z zakresu, pneumatyki, automatyki, elektromechaniki
  • Doświadczenie w pracy w zakładzie przemysłowym
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Uprawnienia SEP E1, E2 mile widziane
  • Praktyczna umiejętność szybkiego i trafnego identyfikowania przyczyn awarii,
  • Solidność, dokładność, samodzielność.
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • Premia produkcyjna,
  • Dofinansowanie do wakacji oraz bony świąteczne,
  • Reklamowe produkty firmy co 3 miesiące - chemia gospodarcza i kosmetyki,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Karta Multisport,
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • Dodatek za transport (jeżeli miejsce zamieszkania oddalone jest o minimum 25 km),
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne

Persan Polska S.A. jest jednym z wiodących producentów chemii gospodarczej i kosmetyków w Europie Centralnej. Dzięki dużym nakładom na nowe technologie tworzy szerokie portfolio produktów chemii gospodarczej i kosmetyków w sektorze marek własnych, produkcji kontraktowej i marek producenta.

Mechanik Utrzymania Ruchu, Krakowska 112/116, Wrocław